Yeni Nesil Yaşam Alanları

1992 yılından beri şahıs firması olarak hizmet vermekte olan firmamız, 2007 yılında Özsaha İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanını alarak, inşaat alanındaki faaliyetlerine sürekli yenilenerek ve güçlenerek devam etmektedir.

İnşaat sektöründe 20 yılı aşkın bir geçmişe sahip Özsaha İnşaat, güncel teknolojiyi kullanarak, fonksiyonel, insan ve çevre odaklı, estetik tasarımlara sahip projeler inşa etmeye özen göstermektedir. Firmamız inşaat sektöründe kalite, güven, teknolojik donanımı ile ve faaliyet alanındaki gelişen yapısıyla sergilediği gücünü geleceğe taşımaktadır.

ÖZSAHA İNŞAAT; bünyesinde bulunan Mimar, İnşaat Mühendisi ve Peyzaj Mimarlarından oluşan teknik kadrosu ile, inşaat sektörüne ait tüm alanlarda, teknik yeterlilikte projeler üretebilen firmalardan birisidir

Bu sebepten ötürü rahatlıkla dile getirdiğimiz bir söz var; teknik yeterliliğimiz ve tecrübemiz kalitemizin garantisidir.

VİZYON

Mimari kimliği olan, farklı konseptlerdeki büyük kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek; üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir , profesyonel bir hizmet sunmak.

Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek.

MİSYON

Uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir,çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ÖZSAHA İNŞAAT olarak çalışanlarımız, inşaat sektöründe deneyimli, eğitimli, müşteri beklentilerinin farkında ve teknik bilgi yönünden son derece donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Bu bağlamda müşterilerimizin taleplerini gerçekleştirirken hem işin yönetilme süreci hem de yapılan işin kaliteli olmasını sağlayarak ÖZSAHA İNŞAAT olarak amacımız kalıcı değerler yaratmaktır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

İlgili çevre mevzuatı gereklerini karşılamak.
Çevre yönetim sisteminin şartlarına uymak ve sürekli geliştirmek için çalışmak.
Faaliyetlerimizden kaynaklanan atıkları minimuma indirmek, kirliliği kaynağında önlemek ve çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak.
İnşaat teknolojilerinin uygulanmasında ilgili standartlara, kanunlara ve yönetmeliklere uygunluğu sağlamak.
Tüm faaliyetlerin güvenli ve etkin bir şekilde gerçekleştirileceği, kişilerin sağlığının ve emniyetinin korunacağı, çevrenin ve doğal yapının muhafaza edileceği çalışma prensiplerini oluşturmak ve yaymak.